Ačiū, kad apsilankėte mūsų tinklalapyje. Privatumo politika paaiškina Jums, kaip mes naudojame asmeninę informaciją surinktą šiame tinklalapyje. Prašome perskaityti šią privatumo politiką prieš pradėdami naudotis tinklalapiu ar prieš pradėdami teikti bet kokią asmeninę informaciją. Jeigu Jūs naudojatės tinklalapiu, vadinasi, Jūs sutinkate su šiame tinklalapyje skelbiama privatumo politika. Privatumo politikos nuostatos gali būti keičiamos, bet visi pakeitimai bus paskelbti ir galios tik nuo paskelbimo datos vykdomai veiklai ir informacijai, o ne atgaline data. Patariame susipažinti su tinklalapio privatumo politika, kai jame apsilankote, kad žinotumėt, kaip bus naudojama asmeninė informacija, kurią pateiksite.
Pastaba: privatumo nuostatos išdėstytos šioje privatumo politikoje galioja tik šiame tinklalapyje. Jeigu Jūs prisijungsite prie kitų tinklalapių, prašome perskaityti juose skelbiamos privatumo politikos nuostatas.

Informacijos rinkimas:
Mes renkame asmeninę informaciją, tokią, kaip pavardės, pašto adresai, elektroninio pašto adresai ir pan., kai ją savanoriškai pateikia mūsų tinklalapio lankytojai. Jūsų pateikiamą informaciją naudojame, siekdami atsakyti į konkrečią Jūsų užklausą. Informacija, kurią Jūs pateikiate, naudojame tik atsakyti į konkrečią Jūsų užklausą. Ši informacija naudojama tik atsakyti į Jūsų konkrečią užklausą, nebent Jūs suteikiate mums leidimą ją naudoti kitaip.

Slapukų ir stebėjimo technologijos:
Šis tinklalapis naudoja slapukus (cookies) ir stebėjimo technologijas. Slapukai ir stebėjimo technologijos naudojamos informacijai, kaip antai naršyklės tipas ir operacinė sistema, svetainės lankytojų skaičius, rinkti, o taip pat norint žinoti, kaip lankytojai naudojasi svetaine. Slapukų pagalba taip pat galima tobulinti tinklalapį, kad lankytojams būtų patogiau juo naudotis. Asmeninė informacija negali būti renkama slapukų ir stebėjimo technologijų pagalba, tačiau, jei Jūs esate pateikę asmenį identifikuojančios informacijos anksčiau, slapukai gali turėti sąsajas su ta informacija. Kompleksine slapukų ir stebėjimo technologijų informacija gali būti dalijamasi su trečiosiomis šalimis.

Informacijos sklaida:
Mes galime dalintis informacija su valstybinėmis institucijomis ir kitomis struktūromis, padedančiomis mums sukčiavimo prevencijos ir tyrimo srityse. Mes taip pat galime dalintis informacija, jei: (1) leidžia ar reikalauja įstatymas, arba (2) siekiame apsisaugoti ar užkirsti kelią realiems ir potencialiems sukčiavimo atvejams, ar neteisėtoms operacijoms, arba (3) tiriame jau įvykusius sukčiavimo atvejus. Informacija neteikiama šioms įmonėms rinkodaros tikslais.

Įsipareigojimas dėl duomenų apsaugos:
Jūsų asmeniniai duomenys yra laikomi saugiai. Tik įgalioti darbuotojai, agentai ir sutartis pasirašę asmenys (kurie įsipareigojo užtikrinti informacijos saugumą ir konfidencialumą) turi prieigą prie šios informacijos. Visuose elektroniniuose laiškuose ir naujienlaiškiuose, išsiųstuose iš mūsų tinklalapio yra parinktis suteikianti galimybę atsisakyti tolesnio informacijos gavimo.
Mes pasiliekame sau teisę keisti šią politiką. Bet kokie šios politikos pakeitimai bus skelbiami.