Prie BFAA Peržiūros valdybos prisijungė šie devyni finansų specialistai:

Fabio Filipozzi, Estija, Eesti Pank (Estijos centrinio banko) Investicijų departamento vadovas.

Silja Narusk, Estija, banko SEB Estonia Atitikties departamento vadovė.

Kaido Kepp, Estija, IIZI Insurance Giminingo verslo departamento vadovas ir Stebėtojų tarybos narys.

Gerda Žigienė, Lietuva, Kauno technologijos universiteto Ekonomikos ir verslo mokyklos Studijų programų (finansų) direktorė.

Tadas Gudaitis, Lietuva, Swedbank investicijų valdymas vadovas.

Evaldas Valeiša, Lietuva, Swedbank Life Insurance Lietuvos Rizikos valdymo departamento vadovas ir Valdybos narys.

Janis Rozenfelds, Latvija, SEB Investment Management vadovas Latvijoje.

Maris Rambaks, Latvija, Swedbank Iždo departamento vadovas Latvijoje.

Eleonora Zelmene, Latvija, vyresnioji teisininkė, Ellex Klavins advokatų kontoros Draudimo poskyrio vadovė.

Mes laukiame ne tik jų pasiūlymų dėl Mokymo programos (Syllabus) ir testų klausimyno, bet ir idėjų bei siūlymų, kaip BFAA galėtų pasitarnauti finansų sektoriui, ir kaip turėtų užtikrinti nenutrūkstamą šio sektoriaus darbuotojų mokymą.

Penki Peržiūros valdybos nariai turi investicijų valdymo, trys – draudimo ir du – teisininko išsilavinimą. Keturi jų yra mokslų daktarai, vienas – doktorantas, atestuotas finansų analitikas (CFA); jie daugelį metų skyrė savo specialybės dalykų studijoms ir dėstymui įvairiuose universitetuose. Dauguma mūsų Peržiūros valdybos narių yra dirbę su šią sritį reguliuojančiomis institucijomis arba jose, dauguma jų yra aukšto lygio vadovai, vadovaujantys žmonėms, kuriuos sertifikuos BFAA.

Fabio Filipozzi, mokslų daktaras (PhD), italas, šiuo metu dirbantis Estijos centriniame banke: jis valdo banko oficialiąsias atsargas. Daugiau nei dešimt metų Fabio yra studentų mėgstamas investicijų ir ekonomikos dėstytojas Talino technikos universitete ir Estijos verslo mokykloje. Jis laisvai šneka estiškai ir pasižymi ne tik stipriais analitiniais ir organizaciniais gebėjimais, bet ir aistra skaityti bei bėgioti.

Silja Narusk, teisės magistrė. Ji rengė finansų sektoriaus teisės aktus Estijos finansų ministerijoje. Dabar Silja vadovauja SEB Atitikties departamentui: yra atsakinga už rizikos atitiktį visuose SEB padaliniuose Estijoje, įskaitant kovą su pinigų plovimu ir teroristų finansavimą.

Kaido Kepp, ekonomikos, bankininkystės ir finansų magistras, šiuo metu – doktorantas.  Kaido paskyrė savo profesinį gyvenimą draudimo industrijai. Po daugiau nei 10 metų darbo šioje srityje, Kaido vadovauja IIZI Group Giminingo verslo departamentui ir yra įmonės Stebėtojų tarybos narys. Kaido pradėjo ERGO gyvybės draudimo verslą Estijoje, dalyvavo steigiant ERGO pensijų fondus Estijoje ir Lietuvoje bei RSA P&C pensijų fondus Estijoje.

Gerda Žigienė, Viešųjų finansų mokslų daktarė (PhD), Finansų, apskaitos ir bankininkystės magistrė. Didžiąją dalį darbinio gyvenimo Gerda skyrė mokyti jaunuosius specialistus; dabar ji yra Kauno technologijos universiteto Ekonomikos mokyklos Finansų studijų programų direktorė ir Vilniaus universiteto profesorė. Apie jos patirtį finansų ir apskaitos srityje liudija daugybė publikacijų. Gerdai patinka klasikinis šokis, joga ir buriavimas.

Tadas Gudaitis, Ekonomikos mokslų daktaras (PhD). Tadas turi daugiau nei 13 metų patirtį pensijų kaupimo, gyvybės draudimo ir investicijų valdymo srityse. Jis turi puikius komunikacinius gebėjimus, kuriuos panaudoja ne tik kasdieniame darbe, kaip UAB „Swedbank investicijų valdymas“ vadovas, bet ir kaip Vilniaus universiteto Ekonomikos fakulteto dėstytojas.

Evaldas Valeiša yra baigęs verslo administravimo studijas aukščiausio lygio vadovams (Executive MBA) ir turi matematikos magistro laipsnį. Evaldas dirba gyvybės draudimo srityje daugiau nei 15 metų; karjerą pradėjo kaip statistikos ekspertas (draudimo matematikas) ir šiuo metu vadovauja Swedbank Life Insurance Rizikos valdymo departamentui ir yra šios įmonės valdybos narys. Jis yra aistringas matematikos mylėtojas, mėgsta dalykines diskusijas. Evaldas dėsto keletą disciplinų Kauno technologijos universitete.

Janis Rozenfelds, Verslo administravimo magistras. Daugiau nei dešimtmetį jis yra SEB Investment Management vadovas Latvijoje. Janis yra atsakingas už SEB turto valdymo verslą šalyje: jis koordinuoja investicijų valdymo veiklą ir paslaugas, orientuotas į pensijų fondus ir institucinius klientus.

Maris Rambaks, CFA, turi teisės, finansų ir verslo administravimo išsilavinimą. Maris yra žinomas investicinių produktų ir paslaugų specialistas, turintis dešimties metų patirtį pardavimų valdymo ir verslo plėtros tarpininkavimo bei bankininkystės srityse. Šiuo metu jis vadovauja Swedbank Latvia Iždo departamentui. Maris yra pirmo Latvijos Skaitmeninio investicijų vadovo bendraautorius. Maris mėgsta skaityti ir sportuoti.

Eleonora Zelmene, teisės magistrė, kurios specializacija – bankininkystės ir finansų teisė. Ji yra žinoma draudimo teisės ekspertė Latvijoje; šiuo metu dirba vyresniąja teisininke, vadovauja draudimo teisės praktikai Ellex Klavins advokatų kontoroje. Eleonora turi patirties įvairiose finansų srityse: bankininkystės, vartojimo kreditų, investicijų rinkos, kapitalo rinkų ir projektų finansų. Eleonoros aistra – ritminė gimnastika.

Visi mūsų Peržiūros valdybos nariai remia mokymosi visą gyvenimą idėją ir tikisi, kad BFAA ne tik padės asociacijai priklausančioms įmonėms spręsti praktinę problemą – nuo 2018-ųjų vertinti darbuotojų kompetencijas, bet ir suvoks platesnę perspektyvą – būtinybę gerinti bendrąjį finansinį raštingumą ir verslo etiką.

Pirmasis Peržiūros valdybos narių susirinkimas, IDD ekspertai dar nebuvo išrinkti (iš kairės): Diana Kvedere, Janis Rozenfelds, Gerda Žigienė, Tadas Gudaitis, Marge Tooming-Pullisaar, Fabio Filipozzi, Silja Narusk, Maris Rambaks, Karolina Kriščiukaitytė.